برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه کارکنان و نیروهای خدمات شهرداری یزد

برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا ویژه کارکنان و نیروهای خدمات شهرداری یزد

 سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد از برگزاری دوره آموزشی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با رعایت فاصله‌گذاری برای کارکنان و نیروهای خدمات شهرداری خبر داد.

مجید بیکی افزود: با توجه به اهمیت موضوع شیوع ویروس کرونا و لزوم آشنایی و آگاهی نیروهای خدمات بخش های مختلف شهرداری، واحد سلامت معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد، دوره آموزشی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با رعایت فاصله گذاری در محل پارک باغ ملی  توسط کارشناس مرکز بهداشت برگزار کرد.

در این دوره یک ساعته، با توجه به حضور زیاد شهروندان در شهرداری، برای چندمین بار متوالی، توصیه های بهداشتی پیشگیری از کرونا به نیروهای خدمات ارائه شد.

همچنین پیش از این، کارشناس مرکز بهداشت با حضور در بین کارمندان شهرداری، توصیه های لازم را جهت پیشگیری از بیماری کرونا ارائه نمودند.

بیکی همچنین افزود: شهرداری یزد به صورت مرتب در معاونت ها، مناطق و سازمان ها، مراحل تب سنجی و غربالگری پرسنل، ضدعفونی و گندزدایی مجموعه را انجام می دهد و مراتب توسط واحد سلامت معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد رصد می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.