• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری کارگاه آموزشی رانندگی تدافعی ویژه کارکنان دولت استان یزد

برگزاری کارگاه آموزشی رانندگی تدافعی ویژه کارکنان دولت استان یزد

مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از برگزاری کارگاه آموزشی رانندگی تدافعی ویژه کارکنان دولت استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، حمید دهقان از برگزاری کارگاه آموزشی رانندگی تدافعی ویژه کارکنان دولت استان خبر داد و گفت: در راستاي کاهش ميزان تصادفات و افزایش ایمنی راننده و سرنشینان، کاهش مصرف سوخت، کمتر شدن استهلاک وسیله نقلیه و تبدیل خسارات حداکثری به حداقلی، کارگاه آموزشی رانندگی تدافعی توسط پارک ترافیک شهرداری یزد ویژه کارکنان دولت برگزار شد.

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد تصریح کرد: پیشگیری از تصادفات رانندگی به تمرین، مهارت، رعایت دقیق مقررات راهنمایی و رانندگی، تمرکز حواس و حفظ خونسردی نیاز دارد که با استفاده از تکنیک های آموزش رانندگی تدافعی می توان با پیش بینی موقعیت های خطرناک و اشتباهات دیگران، خطرات و خسارات رانندگی را کاهش داده و با گسترش و ارائه آموزش ها و همچنين اطلاع رساني هاي به موقع مي توان هزينه هاي تحميلي ناشي از آن را به حداقل رساند.

این کارگاه آموزشی به همت حوزه ترافیک شهرداری یزد و پلیس راهور استان برای کارکنان برخی ادارات برگزار شده است و آموزش کارکنان سایر ادارات استان در دستور کار  قرار دارد.

آدرس کوتاه :


شهرداران کلانشهرهای کشور خواستار حمایت نمایندگان مجلس از حقوق شهر و شهروندان در لایحه مالیات بر ارزش افزوده شدند

شهرداران کلانشهرهای کشور در صد و سومین نشست مجمع، خواستار حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حقوق و منافع شهر و شهروندان در لایحه مالیات بر ارزش...

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ 55 بازدید