شهردار یزد عنوان کرد: 66 کنتور آب شرب از سیستم آبیاری فضای سبز شهری حذف شد

شهردار یزد عنوان کرد: 66 کنتور آب شرب از سیستم آبیاری فضای سبز شهری حذف شد

شهردار یزد در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه تعداد 66 کنتور آب شرب از سیستم آبیاری فضای سبز شهر حذف شده است، افزود: از این تعداد 42 کنتور در سال 97 و تعداد 24 کنتور آن از ابتدای سال جاری از سیستم آبیاری فضای سبز شهری حذف و جدا سازی شده و این روند در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر از حذف تعداد 66 کنتور آب شرب از سیستم آبیاری فضای سبز شهر خبر داد.

شهردار شهر جهانی یزد در این جلسه ضمن ارائه گزارش به اعضای شورا، گفت: از تعداد 66 کنتور آب حذف شده، تعداد 42 کنتور در سال 97 و مابقی آن از ابتدای سال جاری از سیستم آبیاری فضای سبز شهری حذف و جدا سازی شده و این روند در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت.

عزیزی با بیان اینکه توسعه یزد مستلزم تقویت زیرساخت‌های گردشگری است، افزود: علاوه بر حفظ شهر تاریخی، باید پاسخ مناسبی به نیازها و خواسته‌های ساکنین آن نیز داده شود.

وی تاکید کرد: مدیریت شهر یزد باید در راستای قانون و متناسب با ارزش‌های تاریخی، اجتماعی و فرهنگی آن تدوین اجرایی شود.

شهردار یزد همچنین از برگزاری مناقصه هوشمند سازی پروانه های ساختمانی خبر داد و اظهار امیدواری کرد:  با برنامه ریزی و طراحی انجام شده، فرآیند هوشمند سازی از نیمه مهرماه سال جاری آغاز شود.

عزیزی این فرآیند را حرکتی مؤثر و مورد نیاز شهر و شهروندان دانست و با اشاره به ساخت و سازهای  غیر مجاز در شهر، خاطر نشان کرد: با فرآیند هوشمند سازی صدور پروانه ساختمانی، اخذ پروانه تسریع گردد.

آدرس کوتاه :