مدیر منطقه دو شهرداری یزد عنوان کرد: طـرح هـمیار خـدمات شـهری در مدارس سطح منطقه آغاز شد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد عنوان کرد: طـرح هـمیار خـدمات شـهری در مدارس سطح منطقه آغاز شد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه طرح همیار خدمات شهری به کمک مدیریت شهری می آید، از آغاز طـرح هـمیار خـدمات شـهری در مدارس سطح منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی از آغاز طـرح هـمیار خـدمات شـهری در مدارس سطح منطقه خبر داد و گفت: این طرح مسئولان شهرداری را در انجام هر چه بهتر وظایف و ارائه خدمات به شهروندان یاری می کند.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه همیاران شهر باید در راستای کمک به شهرداری با وظایف خود به خوبی آشنا شوند و آموخته های خود را به خانواده ها و دوستان انتقال دهند، اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح در آینده، شاهد حضور شهرداران مدرسه در مسئولیت های مختلفی باشیم.

وی طرح همیار خدمات شهری را یکی از ارزشمندترین اقدامات منطقه دو شهرداری یزد دانست و افزود: آموزش شهروندی در دوازده مدرسه پایلوت منطقه و تعداد پنج هزار نفر دانش آموز را تحت پوشش قرار می دهد که اقدامی مناسب و قابل تقدیر است.

کشفی اضافه کرد: طرح همیار خدمات شهری با رویکرد جدید کاهش زباله و تفکیک زباله از مبدأ و آشنایی خانواده ها با فعالیت های روزانه شهرداری و با همکاری اداره آموزش و پرورش استان و مخصوصاً ناحیه دو آموزش و پرورش یزد در مدرسه پسرانه شهید مشکی به صورت پایلوت در حال اجرا می باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.