• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

معاون خدمات شهري شهرداري يزد: مسیل‌های یزد پاکسازی شدند

معاون خدمات شهري شهرداري يزد: مسیل‌های یزد پاکسازی شدند

معاون خدمات شهري شهرداري يزد از آمادگی کامل نیروهای شهرداری یزد نسبت به وضعیت پیش بینی شده بارش‌های امروز و فردا خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، حسین صالحیان معاون خدمات شهری با اشاره به آمادگی کامل نیروهای شهرداری، گفت: پاکسازی مسیل‌های شهر، نقاط آبگیر بررسی و به مردم شهر اعلام شده و با تمهیدات صورت گرفته هيچ مشکلي براي شهر يزد نداريم و خوشبختانه در تمام مسيل ها و سيل بندها موانع موجود آن نيز مرتفع شده است.

وی در رابطه با اقداماتی که شهروندان باید نسبت به انجام آن‌ها سریعاً اقدام کنند، گفت: مردم به ویژه ساکنان بافت تاریخی، باید ناودان‌ها را بررسی کنند تا آبی بر روی بام‌ها تجمع نکند، از طرفی مردم باید نسبت به تردد در مسیرهایی که محل تجمع آب است، احتیاط کنند.

معاون خدمات شهري شهرداري يزد از همکاری سایر ارگان‌ها در راستای مدیریت وضعیت پیش بینی شده یاد و خاطرنشان کرد: سایر نیروهای امداد رسان به ویژه نیروهای ستاد مدیریت بحران و نیروهای آتش نشانی  نیز در حالت آماده باش هستند و مردم می‌توانند در صورت بروز هر گونه مشکلی نیروهای امدادرسانی را از موضوع آگاه کنند.

صالحیان افزود: امیدواریم تا وضعیت پیش بینی شده مدیریت شود و بدون کمترین میزان خسارت از کنار این حادثه طبیعی نیز بگذریم.

وی با اشاره به وجود چاه هاي جذبي براي جمع آوري آب های معابر و کوچه ها در شهر يزد از مردم خواست در صورت گرفتگي چاه هاي جذبي معابر و کوچه هاي خود موارد را به شهرداري و يا شماره تلفن 37250020 اطلاع دهند.

آدرس کوتاه :


شهرداران کلانشهرهای کشور خواستار حمایت نمایندگان مجلس از حقوق شهر و شهروندان در لایحه مالیات بر ارزش افزوده شدند

شهرداران کلانشهرهای کشور در صد و سومین نشست مجمع، خواستار حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حقوق و منافع شهر و شهروندان در لایحه مالیات بر ارزش...

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ 51 بازدید