• سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد خاطر نشان کرد: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد خاطر نشان کرد: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد گفت: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب یزد با اعتباری بالغ برسه میلیارد و 500 میلیون ریال تا دو ماه آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – حمید رضا رحیمدل گفت: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب یزد به منظور ساماندهی و کتترل سگ‌های ولگرد و بلاصاحب در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع، تا دوماه آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد افزود: فاز اول این پناهگاه چهار طبقه، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال انجام شده است.

وی اضافه کرد: با بهره برداری از این پناهگاه، سگ‌های جمع آوری شده در ابتدا به مدت یک هفته در قرنطینه و مورد معاینه دامپزشک قرار می‌گیرند.

رحیمدل با بیان اینکه پناهگاه سگ‌های بلاصاحب در اراضی جنب کارخانه کمپوست قرار دارد، اظهار داشت: در صورت نژاد دار بودن سگ‌های ولگرد جمع آوری شده در پناهگاه، سگ‌ها پس از واکسینه شدن، به متقاضیانی که برای نگهبانی از مزارع و باغ‌های خود به آن‌ها نیازمندند، تحویل داده می‌شود.

آدرس کوتاه :


برنامه کویرنوردی بانوان دستگاه‌های اجرایی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان برگزار شد

مشاور شهردار یزد در امور بانوان گفت: برنامه کویرنوردی بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته...

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ 124 بازدید